Dziś mamy 2 stycznia 2025, czwartek, imieniny obchodzą:
13 maja 2024

Udany koncert gwiazdy. Majówka z Gminą Sicienko 2024

fot.  Urząd Gminy w Sicienku

fot. Urząd Gminy w Sicienku

Chociaż mamy już poniedziałek, to myślami wciąż jesteśmy przy sobotniej #Majówce z Gminą Sicienko 2024. Za nami długo wyczekiwany występ zespołu Kult. Ach, co to były za emocje! Tłumy pod sceną udowodniły, że gmina Sicienko (i nie tylko) potrafi się bawić!

Wydarzenie dofinansowane z budżetu Samorządu Woj. Kujawsko - Pomorskiego.

Przekazujemy Państwu kilka słów od Wójta Gminy Sicienko Piotra Chudzyńskiego:

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Majówki. Ogrom włożonej przez Was pracy sprawił, że wydarzenie odbyło się zgodnie z planem - we właściwym miejscu, czasie, sprawnie, bezpiecznie i czysto.

Szczególne podziękowania należą się pracownikom: Urząd Gminy w Sicienku, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Sicienku, Zakład Komunalny w Sicienku, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku, Policji, Strażakom z OSP oraz Paniom i Panom ze Stowarzyszeń i KGW.

Dziękuję wszystkim wykonawcom, którzy uatrakcyjnili to wydarzenie swoimi występami:
- uczniom ze Szkoła Podstawowa im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie,
- Aleksandrze Matyce,
- formacji tanecznej WOLF GANG Crew - wolfdancestudio,
- Agata Sobocińska,
- gwieździe wieczoru – zespołowi Kult,
- DJowi Diablo.

Dziękuję również najwspanialszej publiczności, czyli mieszkańcom Gminy Sicienko i okolicznych oraz dalszych miast i miejscowości za wspaniałą rockową (a nawet KULTową) zabawę.

Dziękuję, że byliście z nami!

Materiał: Urząd Gminy w Sicienku

Oceń artykuł: 82 100

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Nakło, w dniu 13-05-2024 15:42:01 napisał:

    Było zaje..... FAJNIE pozdro dla wszystkich fanów i samego KULTU .Oby więcej takich koncertów . BRAWO Sicienko!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Wystarczy kilka składników. Grzaniec doskonały na długie wieczory

Wraz z nadejściem zimowych, #mroźnych i długich wieczorów poszukujemy sposobów na rozgrzanie naszego ciała i poprawę humoru, np. odpoczywając pod ciepłym kocem, na miękkich poduszkach przy dobrej lekturze. Dodatkową przyjemnością jest kubek rozgrzewającego naparu lub grzańca w dłoni. Takie napoje są proste i błyskawiczne w przygotowaniu. Raptem kilka składników, które każdy ma w kuchni wystarczy, by wróciło nam lepsze samopoczucie.

(czytaj więcej)
0

System lokalizacji AML. Nowoczesne technologie służące ratowaniu życia

Rozpoczyna się tworzenie# systemu, który ułatwi służbom ratowniczym dotarcie do osób wzywających pomocy. Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) podpisał umowę z Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC), aby wprowadzić nowoczesny system lokalizacji o nazwie AML (Advance Mobile Location). System tworzony we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji, pomoże szybciej i dokładniej znaleźć osoby w potrzebie. Na realizację projektu przeznaczone zostanie prawie 33 miliony złotych. Jego pełne uruchomienie przewidziane jest w 2027 roku.

(czytaj więcej)
0

Noc wigilijna jasna, to stodoła ciasna. Po wieczerzy obserwowano niebo

Na wsi popularne były w dzień wigilijny wróżby# związane z magią urodzaju. Szeroko rozpowszechnionym zwyczajem było kładzenie kawałka opłatka pod każdą miskę z potrawą wigilijną. Jeśli opłatek się przykleił do dna naczynia, oznaczało to urodzaj tej rośliny, z której przygotowana była potrawa. Domownicy każdej potrawy musieli spróbować, gdyż wierzono, że ilu potraw się nie spróbuje, tyle przyjemności omi­nie człowieka w ciągu następnego roku. Zjedzenie każdej z potraw miało z kolei zapewnić urodzaj da­nej rośliny w przyszłym roku.

(czytaj więcej)